İade ve İptal Koşulları

     Aldığınız her ürün, Telkarici.com garantisi altındadır. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

     Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları gerekmektedir.

     İade süreci, müşterinin ürünleri teslim aldıktan sonra başlayan süreçtir. İptal süreci ise müşterinin siparişi kargoya verilmeden yapabileceği bir süreçtir. Bu sebeple, eğer siparişiniz kargoya verilmediyse 0850 304 34 04 numaralı ücretsiz hattımızdan Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp siparişiniz hakkında "İPTAL" talebinde bulunmanız gerekmektedir.

     İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde Aras Kargo ile gönderdiğiniz takdirde kargo ücretsizdir. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından gelecek olan süreçte yapılan iadelerde kargo bedelinin müşteri tarafından karşılanması gerekmektedir.

     Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz. Şirket adına fatura kesilen siparişler için, iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır. Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

İade Adresi: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. Mihraç Sok.12/A Ümraniye / İSTANBUL