Ödeme:

Telkarici.com sitesinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım, ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmaktayız ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için, öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gerekmektedir. Bu bilgiler onaylandıktan sonra, teslimat süresi başlar. Ancak saat 15.00‘dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. İlkin stok durumu kontrol edilir, sipariş verilen ürünlerin tedarikçiden temininin sağlanmasıyla en geç 5 (Beş) iş günü içerisinde kargoya verilir.

Havale ve EFT  İle Ödeme:

Havale ve EFT ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan banka hesap bilgileri aşağıda verilmiştir. Lütfen havale/EFT açıklama kısmına sipariş numarasını girmeyi unutmayın. 2 (iki) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır.

Kargo (Teslimat):

Tutarı 50 TL ve üzerinde olan siparişlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tutarı 50 TL ‘nin altında olan siparişlerde, kargo bedeli sistem tarafından hesaplanarak toplam tutara otomatik olarak eklenir. Ürün ve kargo bedeli toplamını sipariş sonlandırılmadan bir önceki aşamada görebilirsiniz. Siparişiniz, en erken 3 iş günü, en geç 10 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Cuma günü öğle 13:00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 13:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok:

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda ve tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.